Koupání

Přehrada Pastviny

Přehradní nádrž Pastviny byla vybudována na horním toku Divoké Orlice v letech 1933 -1938.

Přehradní jezero je asi 7 km dlouhé a jeho plocha je 110 ha. Přehradní hráz s hydroelektrárnou má výšku 43 m a délku 193 m. Z hráze je krásný pohled na vyrovnávací nádrž Nekoř a na přehradní vodní plochu. Přes přehradu vede silnice Vamberk - Králíky.

V létě přehradu využívají milovníci koupání, vodního lyžování, potápění a rybaření. Okolí Pastvinské přehrady poskytuje mnoho příležitostí pro turistiku a cykloturistiku. V zimě je v centru obce Pastviny v provozu lyžařský vlek a pro běžkaře jsou tady upravované běžecké tratě.

Plavecký areál Zábřeh

Objekt plaveckého areálu se nachází nedaleko zalesněného údolí řeky Moravské Sázavy s vodní nádrží Nemilkou. V areálu se nachází krytý bazén se saunou a venkovní koupaliště s tobogánem, finskou saunou, hřišti na volejbal apod. Bližší informace získáte na webových stránkách.

Městské koupaliště  v Žamberku

Je součástí sportovního areálu Pod Černým lesem s kapacitou  1000 návštěvníků. Vybavení: plavecký bazén s dětským brouzdalištěm, skluzavka, 3 tobogány (79 m, 83 m a Kamikadze), masážní vana Whirpool.

Koupaliště Králíky

Se nachází v jižní části města v ulici Karla Čapka hned vedle fotbalového hřiště. V areálu je plavecký bazén, dětské brouzdaliště, občerstvení a WC.

Aquacentrum Mezilesí areál vodní zábavy

Byl otevřen v roce 2013, je moderní areál, který obsahuje krytý bazén, venkovní bazén se skluzavkou a masážními tryskami. Možnost hry stolního tenisu, míčových her na umělém povrchu. Vstup zdarma.

Termální lázně - Velké Losiny

Přírodní léčivé zdroje lázní Velké Losiny a jejich uzdravující síla. Zdroje pro dosažení harmonie těla a mysli. V lázních se můžete těšit na: vnitřní a venkovní bazény, vodní atrakce, termální prameny, sportovní, energetické a exotické masáže, Finskou, parní, aroma a solnou saunu, ledovou komoru, tepidárium. Více informací najdete zde.

Rychlý kontakt

Ing. Jiří Gross

Telefon
+420 608 866 128

E-mail
gross.jirka@seznam.cz

Kde nás najdete

Heřmanice 59, Králíky